Portal o budowie i remoncie

Informacje dla domu i ogrodu - Beton-wiercenie.pl

Nowości od Tempur !

sty 6, 2021
sofa tempur

Ostuni   (Sofa)

Marka Tempur rewolucjonizuje rozkłądaną sofę. Od teraz, dzięki kolekcji Ostuni, możesz cieszyć się niesłychanym komfortem i podparciem oraz nowoczesnym designem. Nie musisz już wybierać! Sofa Ostuni zawiera przełomowy materiał Tempur który zostal opracowany przez NASA, aby ułatwiać astonautom lot w kosmos. Wykorzystanie materiału Tempur sprawia, że idealnie się ona dopasowuje. Od momentu, gdy usiądziesz lub się położysz, Ostuni natychmiast dostosowuje się do Twojego ciała z taką precyzja, że można pomyśleć, że sofa ta została stworzona specjalnie dla Ciebie! Powstała ona we współpracy z Pino Patella, a dzięki połączeniu kultowego duńskiego rzemiosła i włoskiego designu, sofa Ostuni to kamień milowy stylu oraz funkcjonalności, który uzupełnia każdy dom. Dostępna jest w dwóch kolorach. Od teraz możesz cieszyć się magią Tempur w oszałamiającym meblu, nie rezygnując przy tym ze smaku. Oferta https://salonsnu.pl/meble-tapicerowane/1544-rozkladana-sofa-tempur-ostuni.html

Ostuni od Tempur – minimalizm, elegancja oraz niezwykły komfort !

Ostuni (Fotel Jednoosobowy)

Kolekcja Ostuni marki Tempur przedstawia unikalny fotel jednoosobowy, który oferuje

wyjątkowe komfort oraz najlepszy współczesny design. Dzięki zastosowaniu materiału Tempur, fotel Ostuni jest nie tylko funkcjonalny ale też bardzo komfortowy! Natychmiast się do nas dopasowuje oraz dostosowuje do rozmiaru, kształtu i wagi ciała, zapewniając najwyższy relax i podparcie. Stworzony we współpracy z Pino Patella, dopracowany w najmniejszych szczegółach dzięki połączeniu wyoskiej jakości duńskiego rzemiosła i współczesnego włoskiego designu. Ten minimalistyczny i wyrafinowany fotel będzie pasowal do każdego domu. Dostępny w dwóch kolorach.

Fotel jednoosobowy Ostuni

Fotel jednoosobowy Ostuni – magia Tempur, wielofunkcyjność oraz unikalny desing.

Almatura (sofa)

Przepiękna i nowoczesna kolekcja Tempur Almatura przedstawia rozkładaną sofę, zapewniającą najwyższy komfort. Stworzona we współpracy z Nicolą Sardone, stanowi idealne połączenie współczesnego designu oraz kultowego duńskiego rzemiosła.  

Wykorzystując wyjątkowe właściwości materiału Tempur, udoskonalono luksusową, rozkładą sofę o niezrównane dopasowanie oraz dostosowanie do ciała, zapewniając przy tym doskonałą równowagę między komfortem i idealnym podparciem.

sofa almatura

Sofę Almatura można jednym szybkim ruchem przekształcic w niesłychanie wygodne łóżko, a co za tym idzie – idealny sen, jakiego potrzebujesz każdego dnia. Dostępna jest ona w dwóch eleganckich kolorach. Już teraz możesz możesz doświadczyć wyjątkowego odczucia Tempur w prawdziwie wygodnym meblu wielofunkcyjnym, który swoim designem idealnie wpasowuje się w nowoczesne trendy.  Zapraszamy na stronę https://salonsnu.pl/96-sofy

Almatura (fotel jednoosobowy)

Kolekcja almatura marki Tempur przedstawia wielofunkcyjny fotel jednoosobowy! Dzięki  współpracy z Nicolą Sardone, fotel Almatura jest jedynym fotelem, który łączy w sobie nowoczesny styl, kultowe duńskie wykonanie oraz wyjątkowy materiał Tempur opracowany dla NASA, aby amortyzować astronautów podczas lotu w kosmos. Umożliwia to doskonałe dopasowanie do rozmiaru, kształtu i wagi ciała, zapewniając idealny balans pomiędzy relaxem a podparciem. Dostępny w dwóch eleganckich kolorach.

Wielofunkcyjny fotel Almatura, to nic innego jak niewiarygodna wygoda, które wizualnie odpowiada nowoczesnym trendom. 

Zapraszamy również na https://www.youtube.com/komfortsnu

artykuł sponsorowany.