Portal o budowie i remoncie

Informacje dla domu i ogrodu - Beton-wiercenie.pl

Platforma B2B – zakup wiertarek od firmy na firmę

lut 9, 2022
wiertarka

Wiertarka jest jednym z podstawowych narzędzi, którego nie może zabraknąć praktycznie w żadnej firmie i żadnym zakładzie przemysłowym. Często nawet w najbardziej nowoczesnym biurowcu zachodzi potrzeba wykonania drobnych i szybkich napraw, wówczas wiertarka jest narzędziem prawdziwie niezbędnym. Często jednak firmy poszukują szybkiego i prostego sposobu na zrobienie zakupów, a także poszukują najatrakcyjniejszych cen. Świetnym rozwiązaniem więc staje się zakup wiertarki bezpośrednio od sprawdzonych dostawców, przy pomocy platformy MerXu.

MerXu- międzynarodowa platforma zakupowa dla firm

MerXu to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się platform zakupowych, na której handel odbywa się na zasadzie B2B, czyli produkty kupowane na firmę, kupuje się bezpośrednio od innej firmy. Tego typu zakupu pomiędzy przedsiębiorstwami mają wiele zalet, gdyż często produkty nabywa się po o wiele atrakcyjniejszych cenach, a także- co najważniejsze- do zaufanych dostawców. MerXu jest platformą międzynarodową, więc handel nie musi odbywać się jedynie przy udziale przedsiębiorstw z Polski.

Największy wybór wiertarek

MerXu oferuje jeden z najszerszych asortymentów spośród wszystkich platform sprzedażowych, jeśli chodzi o wiertarki. Już sama kategoria: https://merxu.com/pl/c/wiertarki-a7c431fbb62d4d70bfb5844ba30a6316/ jest niezwykle rozbudowana, a także wyposażona w niezbędne filtry, by każdy przedsiębiorca mógł znaleźć dla siebie i swojej firmy odpowiedni sprzęt. Co więcej, przez platformę można łatwo i skutecznie skontaktować się również z przedsiębiorstwem, które taką wiertarkę zaoferowało do sprzedaży. Transakcje przebiegają szybko i bezpiecznie, a na sam koniec zostaje wystawiona faktura. Można więc powiedzieć, że tego typu zakup wiertarki będzie nie tylko opłacalny, ale przede wszystkim bezpieczny.

Wiertarki z darmową dostawą

Zakup wiertarki poprzez platformę MerXu nieodłącznie związany jest z tym, że zostanie ona dostarczona do przedsiębiorstwa bez żadnych dodatkowych kosztów związanych z jej wysyłka. Darmowa dostawia wiertarki jest więc sposobem, w jaki przedsiębiorca może nabyć urządzenie, a jednocześnie nie martwić się oto, że podobną cenę będzie musiał również zapłacić za wysyłkę. Co najważniejsze jednak dostawy zwykle realizowane są w przeciągu trzech dni roboczych, więc oczekiwanie na zakupiony produkt nie będzie przeciągać się w czasie, a firma będzie mogła szybko skorzystać z zamówionej wiertarki. Sprzedaż wiertarek pomiędzy przedsiębiorstwami odbywa się więc szybko i skutecznie dzięki pośrednictwu platformy zakupowej.