Portal o budowie i remoncie

Informacje dla domu i ogrodu - Beton-wiercenie.pl

Okna PCV ze Szczecina – Framex

maj 8, 2021
okna PCV

Okna to niezbędna część wyposażenia każdego budynku, chronią przed zimnem, wiatrem i deszczem, a oprócz tego wyciszają pomieszczenia przed zbyt dużym hałasem. Jednym z największych producentów okien w naszym kraju jest bardzo dobrze znana na rynku firma okien ze Szczecina, która obchodzi trzydziestolecie swojego istnienia.

Framex, bo o niej mowa swoją siedzibę ma w Szczecinie przy ul. Letniej 12. Nadmieńmy, że spółka jest największym producentem okien na Pomorzu zachodnim, a oprócz tego ze względu na tak długą obecność na rynku wyróżnia się bardzo dużym doświadczeniem. Dzięki temu oferuje bardzo wysoką solidność wykonanych przez nią produktów oraz niezawodną obsługę klienta.

Na uwagę zasługuje fakt, że przedsiębiorstwo Framex jest firmą rodzinną. Okna Szczecin charakteryzują się tym, że dzięki nowoczesnym zastosowanym technologiom bardzo dobrze zatrzymują ciepło i dlatego spełniają wysokie wymogi izolacji cieplnej.

Oferta firmy

Producent okien ze Szczecina ma w swoim asortymencie bardzo szeroki wybór nie tylko okien, ale drzwi, witryn, ogrodów zimowych. Ponadto fabryki przedsiębiorstwa zajmują się produkcją akcesoriów takich jak rolety i parapety. W tym miejscu trzeba podkreślić, że firma oferuje kupno swoich produktów przez internet, a w dzisiejszym, zapędzonym świecie to bardzo dobre rozwiązanie. Możliwość kupna w takiej formie jest bardzo potrzebna szczególnie w okresie wciąż trwającej pandemii koronawirusa.

Okna PCV produkowane są w oparciu o systemy profili Gealan, z okuciami firmy Winkhaus oraz szybami o współczynniku przenikalności ciepła U od 1,1 do 0,5. Dzięki temu Framex jest czołowym producentem okien PCV!

Okna serii BLUE

W swojej ofercie firma Framex posiada również okna z serii BLUE, które cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ wykonuje się je z najwyższej jakości materiałów. Jak zapewnia producent okna mają znakomite parametry akustyczne i bardzo dobrze zatrzymują ciepło w pomieszczeniu, w którym zostaną zainstalowane.

Tak jak już zostało wspomniane powyżej producent okien ze Szczecina w swojej ofercie posiada także drzwi oraz ogrody zimowe, które objęte są serią BLUE.

Produkcja wyposażenia budynków to nie wszystko, ponieważ Framex jest producentem aluminium i w związku z tym oferuje możliwość kupna konstrukcji aluminiowych do okien, drzwi, fasad oraz ogrodów zimowych.

Niespodzianka na trzydziestolecie

W związku z tym, że w tym roku przypada trzydziesta rocznica powstania firmy to z tej okazji swoją premierę miał jubileuszowy model okien o nazwie Perlo spełniający jeszcze bardziej restrykcyjne, nowe wymogi prawa budowlanego.