Portal o budowie i remoncie

Informacje dla domu i ogrodu - Beton-wiercenie.pl

Higiena rąk w miejscu pracy — wybór odpowiedniego mydła

kwi 19, 2022
mycie rąk

Mydło, jak wiadomo jest jednym z podstawowych preparatów w każdej łazience. Obojętnie czy to w domu, czy w miejscu pracy łazienka musi być zaopatrzona w środki czystości i higieny osobistej. Łazienka w miejscu pracy często jest tylko dla dyspozycji pracowników, ale zdarza się, że również klienci z niej korzystają. 

Dostępne opcję na rynku

Mydło pomaga zachować czystość rąk, chroni także przed szkodliwymi drobnoustrojami. Rynek dostarcza wiele różnych form, na przykład mydło w kostce, w płynie lub w piance. Jednak o mydle w kostce powinno się zapomnieć, ponieważ osiadają na nim liczne bakterie. Popularność zyskały mydło w pianie i w płynie. Oba rodzaje posiadają swoich zwolenników jak i przeciwników.

Mydło w płynie

Występuje z dozownikiem, dzięki któremu zapobiega się gromadzeniu bakterii, wirusów i innych grzybów. Takie mydło posiada kilka ciekawych właściwości w zależności od rodzaju, jaki się wybierze. Dostępne są mydła antybakteryjne, szare lub aromatyczne z dodatkiem olejków. Jeżeli wybierzemy mydło w płynie wzbogacony o olejki, to można mieć pewność, że nie wysuszy dłoni. Dobrym rozwiązaniem jest kupno całego kanistra, dzięki niemu można uzupełniać dozownik.

Mydło w pianie

Drugi z popularnych rozwiązań, które można spotkać w firmowych toaletach. Takie mydło w pianie jest bardzo wydajne i zarazem ekonomiczne. Jest w formie dozownika, z którego podczas pompowania porcji spienia się mydło. Takie rozwiązanie zmniejsza ilość użytego preparatu i ilości zużytej wody. Kolejnym plusem mydła w pianie jest fakt, że można używać go bez dostępu do wody. Wystarczy nanieść na dłonie, rozsmarować i wytrzeć w ręcznik. Jest wysoko higieniczne i ekonomicznym w użytkowaniu preparatem dlatego jest najczęstszym wyborem, dlatego, że:

  • Są bardziej wydajne niż inne mydła
  • Są bardzo higieniczne
  • Oszczędzają zużycie wody

Gdzie najlepiej zaopatrzyć biuro

Sklepy internetowe i stacjonarne oferują szeroki zakres asortymentu. Podczas poszukiwań można trafić na firmę SANJO.pl i jego produkty. Wśród wielu rodzajów mydeł dodatkowo oferują:

  • Szybką dostawę
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Nisko koszt przesyłki
  • Gwarancję
  • Możliwość zwrotu produktów
  • Stali klienci otrzymują wyjątkowe rabaty.

Dzięki oferowanym przez firmę produktom i możliwości nie trzeba się dłużej zastanawiać, gdzie dokonać zakupów. W tym miejscu, z pewnością zrealizuje się całą listę zakupów dla wyposażenia toalet.