Portal o budowie i remoncie

Informacje dla domu i ogrodu - Beton-wiercenie.pl

mikrocement

Pragniesz urozmaicić swoje ściany? Podoba Ci się mikrocement, ale nie wiesz, jak go wykorzystać? Jeśli tak, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka realizacji z betonem dekoracyjnym w roli głównej. Mamy nadzieję, że zainspirują Cię one do wykreowania własnej, idealnej przestrzeni. Zaczynamy!

Mikrocement w klasycznym wydaniu

Lubisz mikrocement w klasycznym wydaniu? My również! Jednak, mimo iż większości z nas kojarzy się ów materiał głównie z szarościami, pozwala on na bardziej nietuzinkowe połączenia. W przypadku poniższej realizacji zastosowano go częściowo na ścianach, natomiast poszczególne pomieszczenia oddzielono od siebie ażurowym regałem. Jak widać, całość robi wrażenie, a poszczególne elementy wystroju pięknie komponują się z bujną roślinnością.

mikrocement

Ta realizacja jest świetnym przykładem stylu industrialnego, ale w nieco bardziej przytulnej wersji. Jeśli pragniesz uzyskać podobny efekt we własnym mieszkaniu, wystarczy, że skorzystasz z mikrocementu ASDecorative MEDIUM w kolorze ½.

Mikrocement z metalicznym połyskiem

Marzysz o ścianie z efektem metalicznego połysku? Jeśli tak, mikrocement ASDecorative również się tutaj sprawdzi! Zwłaszcza, jeśli zamierzasz np. wykończyć wnętrze w stylu glamour. Metaliczny beton dekoracyjny zawiera domieszkę aluminium, miedzi, mosiądzu, brązu bądź stali cortenowskiej. Dzięki temu można osiągnąć wymarzony efekt aranżacyjny. Twoja ściana może uzyskać odcień turkusu lub mosiądzu, złota lub srebra. To już zależy tylko od Ciebie.

mikrocement

Metaliczny mikrocement sprawia również, że wnętrza zyskują wizualna głębię. Co więcej, pozwala on uzyskać różne faktury: bardziej gładkie lub bardziej porowate. Możesz mieć pewność, że pokryta tym materiałem ściana będzie inaczej prezentować się także w zależności od oświetlenia.

Szary mikrocement na ściance wspinaczkowej

Marzysz o ściance wspinaczkowej we własnym domu? Świetnie! Pozwoli ona Ci nie tylko rozładować energię, ale i zadbać o własne zdrowie oraz koordynację ruchową. Mikrocement ASDecorative znakomicie zda egzamin również i w tym przypadku – wystarczy, że uwzględnisz go na pionowej płaszczczyźnie. Późne należy umocować uchwyty oraz inne elementy, które pozwolą Ci się wspinać się dla przyjemności. Jeśli dodatkowo urozmaicisz całość np. taśmami LED, Twoje domowe centrum wspinaczkowe będzie się prezentowało niezwykle efektownie.

mikrocement

Jak widać na powyższym zdjęciu, w mikrocemencie można wykonać również praktyczne otwory, które pozwolą umieszczać uchwyty w wielu różnych miejscach. Dzięki temu możesz dopasować ściankę wspinaczkową idealnie do swoich potrzeb.

Mikrocement z laserunkiem

A oto kolejna nasza faworytka – ściana urozmaicona geometrycznym, złotym laserunkiem. Tak wspaniały rezultat udało się uzyskać jednemu z naszych klientów. Tym razem chodzi o ścianę przy schodach, która bywa problematyczna w aranżacji. Uzyskany efekt doskonale współgra z bielą schodów oraz brązowym drewnem. Jeśli lubisz nieszablonowe, designerskie połączenia, takie rozwiązanie jest stworzone właśnie dla Ciebie.

mikrocement

Warto zaznaczyć, że do takiej aranżacji ściany wykorzystano mikrocement ASDecorative Rustic w kolorze szarym. Co więcej, złote zdobienia również zostały wykonane przy pomocy produktu z naszego sklepu, a konkretnie – z wykorzystaniem powłoki dekoracyjnej ASDecorative LASERUNEK-PATYNA.

Mikrocement ASDecorative

Spodobała Ci się jedna z powyższych realizacji? A może masz własny pomysł na wykorzystanie mikrocementu? Jeśli tak, zachęcamy do skorzystania z oferty ASDecorative. Pomożemy Ci idealnie dopasować kolor, odmierzymy odpowiednią ilość materiału oraz dostarczymy Ci instrukcje odnośnie jego aplikacji. Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady? Jeśli tak, zadzwoń pod numer 691 353 317. Z przyjemnością Ci pomożemy!