Portal o budowie i remoncie

Informacje dla domu i ogrodu - Beton-wiercenie.pl

Meble rattanowe w ogrodzie

lut 13, 2020
rattan

Meble wykonane z rattanu stają się coraz bardziej popularne, szczególnie tutaj w Wielkiej Brytanii. Rattan nadaje meblom rustykalny, tropikalny wygląd, podobnie jak vime. Jednak nie ma takiego „ciemniejszego” wyglądu, jak zwykle. Rattanowe wydają się być lżejsze i mają przyjemniejsze uczucie, i właśnie dlatego obecnie przejmuje rynek.

Tropikalny i rustykalny wygląd wynika z tego, jak są wykonane i skąd pochodzą. Rattan jest wytwarzany z włókien roślinnych uzyskanych z rodzaju palmy zwanej Calamos Rotang , która pochodzi z Azji i Oceanii. Skórka winorośli rośliny jest obrana, wysuszona, a następnie utkana wokół drewnianej lub aluminiowej ramy, aby stworzyć meble. Jest bardzo wytrzymały i wygodny.

Naturalny rattan nie jest jednak idealny do środowisk zewnętrznych, takich jak ogród. Bezpośrednie wystawienie na działanie promieni słonecznych i deszczu i szybkie zużycie powoduje, że meble stają się brzydsze i słabsze. Nie wytrzymują długo w tych warunkach. Z tego powodu firmy meblowe albo stosują pewien rodzaj obróbki włókien (np. Lakieru), albo zamiast włókien stosują plastikowe nici (polietylen lub winyl), oplatając je wokół ramek w podobny sposób.

Cena mebli rattanowych

Kiedy czytasz „staje się coraz bardziej popularny”, prawdopodobnie martwiłeś się o cenę, prawda? Podobnie jak w przypadku każdej mody, meble rattanowe są obecnie bardzo cenione, co oznacza, że ​​zwykle są dość drogie. Jeśli szukasz mebli ogrodowych, które wykorzystują prawdziwe włókno rattanowe, będzie jeszcze gorzej, ponieważ wymaga nieco więcej leczenia, aby móc wytrzymać warunki zewnętrzne.

Jednak obecnie jest bardziej ceniony, nie powinien zniechęcać cię do ozdabiania ogrodów swoim pięknem. Dla tych, którzy chcą ulepszyć swój ogród za pomocą mebli z rattanu, aby był bardziej przytulny i wygodny dla przyjaciół i rodziny, a jednocześnie szukają niższych cen, białe sklepy są idealnym miejscem dla Ciebie.

White Stores to firma zajmująca się sprzedażą różnego rodzaju mebli ogrodowych, a meble rattanowe nie są wyjątkiem. Firma oferuje meble najlepszej możliwej jakości w najniższej możliwej cenie, dzięki czemu jest nie tylko piękne, ale także trwałe i niedrogie. Wszystkie meble są wodoodporne i wplecione w aluminiowe ramy (co oznacza, że ​​są nie tylko mocne, ale również odporne na rdzę) i dostępne zarówno z naturalnego, jak i syntetycznego rattanu.

Na stronie White Stores możesz zapoznać się z szeroką gamą dostępnych produktów, a także dowiedzieć się więcej o ich meblach rattanowych, takich jak ich jakość, w sekcji „poradniki dotyczące zakupów”. Mają także doskonałą obsługę klienta i sklepy fizyczne, dzięki czemu możesz sam sprawdzić meble.